10 rzeczy przez które jesteś mniej atrakcyjna w oczach mężczyzn

Inspiracje

Wrzesień 10, 2018
10 rzeczy przez które jesteś mniej atrakcyjna w oczach mężczyzn

Czy zastanawiałaś się kiedyś co sprawia, że w oczach mężczyzn jesteśmy mniej atrakcyjne. Jak wynika z różnych ankiet i badań opinii publicznej przeprowadzonych wśród panów pomiędzy 20 a 65 rokiem życia nie zawsze to co płeć piękna uważa za seksi takim jest w oczach mężczyzn. Poniżej przedstawiamy 10 rzeczy, przez które mężczyźni uważają Cię za mniej atrakcyjną, a nawet dyskwalifikują jako potencjalną partnerkę


Obcisłe ubranie 

 Większość kobiet uważa, że nic tak nie dodaje seksapilu jak obcisła bluzka podkreślająca biust. Panowie natomiast zanim zwrócą uwagę na rozmiar twojej miseczki widzą wszystkie ewentualne fałdki i tłuszczyk. Ponadto w obcisłym stroju jesteś mniej tajemnicza, pamiętajmy że faceci to w większości wzrokowcy, którzy lubią patrzeć, fantazjować i odkrywać. Zakładając dopasowane ubranie pozbawiasz ich przyjemności odkrywania i podajesz wszystko jak na talerzu. Jeśli więc chcesz pobudzić męska wyobraźnię pozwól jej popracować na zwiększonych obrotach. Załóż strój podkreślający atuty twojej figury, ale nie odkrywaj zbyt wiele.

Zbyt mocny makijaż.

 Podobno Polki są w czołówce najmocniej umalowanych kobiet, w tym makijażowym rankingu znalazłyśmy się tuż obok Rosjanek. Zdaniem socjologów mężczyźni nie lubią wymalowanych kobiet, których urody trudno jest się doszukać pod grubą warstwą make–up. Jak deklarują sami panowie, kobiety dzielą na dwie grupyte z mocnym makijażem, który zamiast podkreślać atuty urody sprawia, że nie wiadomo jak naprawdę kobieta wygląda pod grubą warstwą kosmetyków, to przedstawicielki płci pięknej, z którymi miło jest spędzić kilka chwil i pochwalić się kolegom najnowszą „ zdobyczą”
z delikatnym, prawie niewidocznym makijażem, który jedynie podkreśla atuty urody. Ta część kobiet to panie z którymi mężczyźni chcą dzielić życie, myślą o nich w kategoriach żony, życiowej partnerki, matki dla swoich dzieci.


Poprawianie urody – podobno panowie są koneserami damskiej urody, lecz na samą myśl że ich wybranka jest gotowa skalpelem poprawiać urodę, nie tylko mocniej trzymają się za portfel, ale też zaczynają się zastanawiać jak daleko ów kobieta jest w stanie się posunąć by wyglądać młodziej. Zadaniem facetów kobieta po 60- ce z doczepami, dzięki którym ma tyle włosów co jej 16 wnuczka i botoksem dzięki któremu jej twarz jest gładka, ale za to bez wyrazu to przejaw kiczu i tandety nie mającej nic wspólnego z klasą czy urodą. Co ciekawe ta sama grupa mężczyzn nie widzi nic złego, a nawet popiera operacje plastyczne likwidujące prawdziwe defekty urody takie jak zbyt duży nos, czy odstające uszy.

Z tyłu liceum z przodu muzeum

Ubieranie się nieadekwatnie do swojego wieku. Większość mężczyzn lubi kobiety z klasą, które znają swoją wartość i nie odmładzają się na siłę. Jeśli wydaje się wam, że w legginsach, wydekoltowanej bluzce, malutkiej kurteczce i różowych szpilkach jesteście seksownymi 60, to jesteście w dużym błędzie. Dla faceta czym innym jest skąpo ubrana zgrabna dziewczyna na którą miło popatrzeć, a zupełnie czym innym życiowa partnerka, która powinna mieć klasę i dobry styl. Jeśli więc na siłę wybieracie kreacje przewidziane dla młodszych kobiet, a w sklepie z uporem wciskacie się w za małe ubrania, koniecznie to zmieńcie.

Nieodpowiednie obuwie

Nic tak nie wkurza facetów jak nieodpowiednio dobrane damskie obuwie. Z tego też powodu panowie mogą poddawać w wątpliwość wasze możliwości realnej oceny sytuacji. Istnieje grupa kobiet wprost urodzonych w szpilkach, dla których wejście na górski szczyt w butach na obcasie to tylko kolejne wyzwanie. Niestety naszego zamiłowania, do seksownego aczkolwiek niewygodnego i jak twierdzą niektórzy mężczyźni niebezpiecznego obuwia zupełnie nie rozumieją panowie. Zdaniem większości mężczyzn na kolację możesz iść w szpilkach, na rower w wygodnych trampkach, a w góry w traperach, łamanie tych zasad jest traktowane jako brak rozsądku, a nawet głupota.

Branie na litość

Mimo że mężczyźni w każdym wieku lubią być „ rycerzami” dla swoich wybranek., a udowadnianie mądrości i męskości sprawia im prawdziwą frajdę i poprawia samoocenę nie znoszą bezradnych kobiet. Jeszcze gorzej jeśli ów pani płacze i lamentuje jaka to jest biedna, że jej dom bez męskiej ręki popada w ruinę, a ona sama nie już siły wszystkim się zajmować. Takie zachowanie jest dla mężczyzn jak sygnał ostrzegawczy. Uważaj Ona chce mieć w domu darmową złotą rączkę, za tydzień będziesz potulnie chodził w kapciach, które Ci kupi, a sobotnie wieczory spędzał przed ekranem telewizora wysłuchując jakie to ciężkie życie miała twoja wybranka

Z igły widły

Sztuka, którą opanowałyśmy do perfekcji zdaniem męskiej części ludzkości, a co ich doprowadza do obłędu. Podobno dramatyzowanie i histeria to nasza drug natura. Jednak nic tak nie odstrasza mężczyzn jak wyolbrzymianie, tragizowanie i płacząca kobieta. Panowie w obliczu naszego płaczu czują się zupełnie bezradni, więc unikają płaczliwych kobiet, ponadto mężczyźni myślą racjonalnie i nie widzą najmniejszego powodu by z małego pajączka robić potwora, lub niewielkiego przecieku w łazience powodzi stulecia. Krótko mówiąc takie babskie tragizowanie sprawia, że w oczach mężczyzn jesteśmy mniej wiarygodne i poważne. Dlatego zamiast godzinami opowiadać o egipskich ciemnościach w domu kiedy spali Ci się żarówka, daj krótki jasny komunikat : „Potrzebuję faceta, który wymieni żarówkę, pomożesz mi ?”

Udawana radość 

Panie niemalże w każdym wieku uważają, że ich świętym obowiązkiem jest entuzjazmowanie się hobby swojego faceta, lub potencjalnego faceta. Nic bardziej mylnego, czy widziałyście kiedyś szczebiotającego mężczyznę nad waszym nowym tuszem do rzęs czy kremem odmładzającym. Nie, oni tego nie robią, ponieważ kosmetyki są poza sferą męskich zainteresowań. Dlatego śmieszne i irytujące jest dla facetów damskie rozpływanie się nad nowymi oponami, czy radość na myśl o wypadzie z facetami na ryby.
Za silna i za mądra czyli zbyt męska

Mężczyźni boją się jak ognia silnych i mądrych kobiet, a właściwie tego, że na ich tle wypadną marnie w roli „przywódcy stada”. Panowie z natury lubią czuć się głową rodziny, dominować w związku i zawsze mieć rację, dlatego omijają szerokim łukiem, kobiety które otwarcie mówią że zarabiają więcej od nich, sprawniej posługują się wiertarką czy są lepszymi kierowcami. Podobno mądra kobieta nie odbiera partnerowi roli głowy rodziny, a wciela się w rolę szyi by umiejętnie kierować głową.

Plotkowanie – często uważane za tajną babską broń

Kobiety by podnieść swoją wartość w oczach mężczyzny oczerniają, lub ośmieszają przy nim rywalkę. Niestety panowie już dawno odkryli prawdziwe intencje babskich ploteczek na temat innych kobiet i wiedzą, że są przejawem zazdrości, a ta dla mężczyzn jest oznaką słabości. Nie róbcie zatem tego w obecności facetów bo uzyskacie zupełnie odwrotny efekt od zamierzonego.

Redakcja

Wrzesień 10, 2018

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły