Madonna - 60 letnia skandalistka

Z ostatniej chwili

Sierpień 15, 2018
Madonna - 60 letnia skandalistka

16 sierpnia Madonna kończy 60 lat. Gwiazda znana jest z hucznego obchodzenia swoich urodzin. Czym nas zaskoczy w tym roku? Wjedzie na koniu, a może urządzi szalone przyjęcie na pokładzie luksusowego jachtu?

Madonna - Skandalistka wszechczasów

Madonna od początku lat 80- tych, kiedy rozpoczęła swoją karierę uchodzi za skandalistkę wszechczasów. Gwiazda szokowała odważnymi strojami i przepełnionymi erotyzmem teledyskami, by za chwilę pokazać się światu w wersji grzecznej dziewczynki. Jest jedną z tych kobiet, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Utalentowana, piękna i kontrowersyjna artystka, która budzi skrajne emocje. Jak podkreślają specjaliści od psychologii tłumu, piosenkarka przez jednych jest nienawidzona za odważny styl, a przez innych uwielbiana. Podobno jako jedna z nielicznych osób na świecie, dla nikogo nie pozostaje obojętna. 

60 urodziny Madonny

 

Największe przeboje Madonny

Królowa muzyki pop nagrała ogromną liczbę utworów, które szybko trafiły na pierwsze miejsca list przebojów. Jej piosenki śpiewał cały świat. Czy pamiętacie kultowe " Las la bonita", "Like a Virgin", " Papa don't preach", " Into the Grove" Co ciekawe po wczesne płyty Madonny sięgają ponownie kolejne pokolenia, starsze fanki, dzisiejsze kobiety po 60 - ce z nostalgią wspominają swoją młodość słuchając jej muzyki. A Madonna od połowy lat 80-tych ubiegłego stulecia nie daje się zdetronizować, niezmiennie od ponad 30 lat uchodzi za światową ikonę muzyki pop.

Szalone urodziny Madonny

Jak przystało na prawdziwą gwiazdę i królową skandali Madonna co roku hucznie obchodzi urodziny, szokując fanów i dając pożywkę spragnionym rewelacji tabloidom. Piosenkarce nie brakuje pomysłów na kolejne przyjęcia. Czym zaskoczy nas w tym roku, 16 sierpnia Madonna obchodzi okrągłe 60 urodziny, spędzi je w gronie rodziny i przyjaciół jak większość kobiet po 60, a może ponownie wywoła skandal, o którym będzie mówił cały świat?

Madonna - 60 urodziny

 

Sprawdźmy jak to było w ubiegłych latach - szalone urodziny Madonny

Cztery lata temu Madonna swoje 56 urodziny celebrowała przez dwa tygodnie w towarzystwie o połowę młodszego partnera 26- letniego Timora Steffena i wówczas 19 letniej córki . Impreza odbywała się na pokładzie jachtu, dryfującego u wybrzeży Cannes. Wśród gości znalazł się również Bono.

Rok później w 57 urodziny Madonny goście gwiazdy bawili się na imprezie w klimacie cygańskim. Jednym z urodzinowych prezentów Madonny był prześliczny szczeniaczek, z którym potem gwiazda pozowała do zdjęć.

58 urodziny Madonny odbyły się na Kubie i jak przystało na prawdziwą gwiazdę impreza trwała kilka dni. Przez cały pobyt piosenkarki w Hawanie towarzyszył jej syn.

59 urodziny Madonny odbyły się we Włoszech, skąd pochodzą dziadkowie gwiazdy ze strony ojca. Huczna impreza została zorganizowana w słonecznym Soreno. Na przyjęcie Madonna wjechała na koniu, a potem zaskoczyła wszystkich gości szalonym tańcem.

Jakie atrakcje szykuje ekscentryczna gwiazda muzyki pop na swoje 60 urodziny?, niebawem się przekonamy. jedno jest pewne będzie głośno, tłumnie i hucznie, a Madonna jak w każde swoje urodziny pokaże nam, że kolejna świeczka na torcie to nie tragedia. W końcu to jedna z tych kobiet, dla których czas się zatrzymał wiele lat temu.

 

Patrycja Deja

Sierpień 15, 2018

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły