Konferencja Spinka Biznesu Mózg jest sexy!

Inspiracje

Październik 16, 2018
Konferencja Spinka Biznesu Mózg jest sexy!

Hasło: „Mózg jest sexy”, ma zwrócić uwagę na fakt, że to piękno wewnętrzne kobiety, siła jej charakteru wpływa na jej wizerunek zewnętrzny i odbiór społeczny. Pogoń za wizerunkiem perfekcyjnej kobiety kreowany przez media może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i zachowanie. Ale nie musimy być perfekcyjne, aby świetnie się czuć. W świecie konsumpcjonizmu, przesyconym nienaturalnie wyglądającymi modelkami z okładek, warto zwrócić uwagę, na fakt, że kobiecy sexapil możemy budować nie tylko igłą i skalpelem, ale także dbając o nasze poczucie pewności siebie, rozwój emocjonalny i umysłowy.

Spinka Biznesu to coroczna konferencja dla kobiet przedsiębiorczych organizowana przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych BIZOON w najgęściej zaludnionym mieście w Polsce, w Legionowie, leżącym w aglomeracji warszawskiej.

Wydarzenie organizowane jest od trzech lat i z każdym rokiem zyskuje na popularności nie tylko w lokalnej społeczności. Staje się wydarzeniem ogólnopolskim, czego wyrazem jest goszczenie podczas zeszłorocznej edycji gości i uczestników także m.in. z województwa śląskiego, podlaskiego czy lubelskiego, a nawet z zagranicy. 

Co roku wydarzenie organizowane jest w czasie światowego tygodnia przedsiębiorczości i światowego dnia przedsiębiorczości kobiet. Spinka Biznesu, konferencja kobiet przedsiębiorczych odbędzie się 18.11.2018 r., w godz. 10-19 w multimedialnej przestrzeni sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. T. Kościuszki 8a)

W tym roku organizowana pod hasłem:

Mózg jest sexy!

Chcemy pokazać jak piękno wewnętrzne kobiety, siła jej charakteru wpływa na jej wizerunek zewnętrzny.
Cel ten realizujemy w procesie metamorfozy, do której zaprosiliśmy 10 wyjątkowych kobiet. Biorą one udział w pięciomiesięcznym procesie przemiany (głównie wewnętrznej), spotykają się regularnie z mentorkami i biorą udział w różnorodnych warsztatach, m.in. korzystają z pełnego procesu coachingowego, spotykają się grupowo i indywidualnie z trenerem personalnym, korzystają z usług refleksolożki i masażystki holistycznie podchodzącej do sfery ciała i ducha człowiek, wezmą udział w warsztatach z emisji głosu, spotkaniu z barfitterką w luksusowym salonie bielizny, spotkaniach z innymi kobietami
zarażającymi swoimi pasjami, w warsztatach z makijażystą, nauczą się poruszania po wybiegu, a to wszystko po to, aby nabrać pewności siebie, rozwinąć się emocjonalnie, duchowo i zadbać o wszystkie sfery swojego życia i zaprezentować w kreacjach modowych na wybiegu podczas konferencji.

Jest to niezwykła konferencja, ponieważ angażuje w dużym stopniu nie tylko znane podczas takich wydarzeń prelegentki, ale także zwykłe (choć wyjątkowe) kobiety. Bądź jedną z nich i zainspiruj się do zmiany! Skorzystaj z doświadczeń innych kobiet i pozwól zarazić się pozytywną energią konferencji!

Wydarzenie jest bezpłatne dla uczestniczek, obowiązują zapisy przez stronę: http://spinkabiznesu.bizoon.pl/

Zgłoszenie udziału
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak prosimy o rejestrację. Po wypełnieniu formularza otrzymasz potwierdzenie wysłania zgłoszenia. Uwaga! Rejestracja nie oznacza udziału w konferencji! W wydarzeniu wezmą udział tylko osoby, których udział został potwierdzony i otrzymały bilety lub zaproszenia i uprawniające do udziału.
O wyniku zakwalifikowania zgłoszenia poinformujemy w osobnej wiadomości. Dopiero otrzymanie potwierdzenia oznacza udział w wydarzeniu.

Dla kogo?

Weź udział w tegorocznej edycji, jeżeli:

 • uważasz się za kobietę przedsiębiorczą,

 • prowadzisz własny biznes lub zamierzasz go otworzyć,

 • chcesz nawiązać efektywne relacje biznesowe z innymi kobietami,

 • chcesz nawiązać relacje z markami, które kierują swoje usługi i produkty do kobiet i/lub     biznesu,

 • chcesz poznać najnowsze trendy w biznesie i rozwoju osobistym,

 • poszukujesz inspiracji i wsparcia w prowadzeniu firmy,

 • chcesz spotkać się z kobietami podobnymi do Ciebie,

 • uważasz, że piękno i siła kobiety to nie tylko jej wygląd zewnętrzny,

 • chcesz się rozwijać, ale nie chcesz być niewolnikiem perfekcjonizmu,

 • potrzebujesz nowej energii do działania!

Główne cele konferencji:

 1. transfer wiedzy i doświadczeń między kobietami prowadzącymi prosperujące firmy, a tymi, które są na początku drogi do własnego biznesu

 2. budowanie życzliwe atmosfery biznesu i trwałych relacji z potencjalnymi partnerami i inwestorami    

 3. pokazanie trendów z zakresu rozwoju osobistego z uwzględnieniem holistycznego podejścia do kobiety przedsiębiorczej, niejednokrotnie zmagającej się z godzeniem różnych życiowych ról (matka, żona, businesswoman); wsparcie w godzeniu tych ról.

  Co wyróżnia SPINKĘ BIZNESU od innych konferencji dla kobiet?

  Największą wartością konferencji jest budowanie atmosfery JEDNOŚCI i wzajemnego ZAUFANIA wśród kobiet. Panele szkoleniowe są zróżnicowane i wartościowe merytorycznie, a samo podejście prelegentek wyróżnia chęć wymiany doświadczeń. Transfer wiedzy pomiędzy przedsiębiorczymi kobietami na różnym etapie rozwoju biznesu pozwala czerpać z doświadczenia i wzajemnie się inspirować.

  Uczestniczkami są kobiety sięgające odważnie po swoje marzenia i dzielnie zmagające się z konfliktem ról społecznych. Wydarzenie zaszczycają goście specjalni, kobiety, które wyróżniają się  sposobem prowadzenia swojego biznesu, a atmosfera wydarzenia sprzyja nawiązywaniu efektywnych relacji i wymianie wiedzy.

  W wyniku castingu wyłoniono 10 wyjątkowych kobiet, które podjęły wyzwanie i wzięły udział w pięciomiesięcznym procesie przemiany (głównie wewnętrznej), spotykały się regularnie z mentorkami i brały udział w różnorodnych warsztatach. Efekty ich metamorfozy będą prezentowane podczas konferencji. A każda z uczestniczek wydarzenia będzie mogła skorzystać z ich doświadczeń oraz wiedzy mentorek, które zaangażowały się w proces metamorfozy. 

  Zatem, nie jest to zwykła konferencja, ponieważ angażuje w dużym stopniu nie tylko znane podczas takich wydarzeń prelegentki, ale także zwykłe (choć wyjątkowe) kobiety świadczące swoją postawą o jakości zaangażowanych w wydarzenie partnerów.

  Udział wezmą:

oprócz wspaniałych prelegentów 

także 10 cudownych kobiet, które przechodzą właśnie metamorfozę - nie taką zwyczajną,10 mentorów pracuje przez 5 miesięcy nad zmianą przekonań i wzmocnieniem pewności siebie, ale przede wszystkim te kobiety pracują nad sobą! 

100 kobiet - uczestniczek zakwalifikowanych do udziału. Udział jest bezpłatny, ale o kwalifikacji decyduje organizator na podstawie formularza zgłoszeniowego. To będzie fantastyczny event w gronie aktywnych kobiet! Cudowna energia gwarantowana!!!

wystawcy i zespoły ich pracowników - dokładnie dobrani pod kątem atrakcyjności świadczonych usług i produktów dla naszych Uczestniczek

W Programie konferencji nie zabraknie merytorycznych prelekcji, sesji networkingowych, wyjątkowych gości, cudownych uczestniczek, nagród, prezentów, wystawców i atrakcji dodatkowych.

Najważniejszym punktem programu będzie prezentacja efektów metamorfozy w oprawie muzycznej. To kobiety takie jak Ty, które opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z udziałem w metamorfozie.

Prelegenci dodadzą Ci energii i nie będą to przypadkowe osoby, a mentorzy zaangażowani, sprawdzeni przez co najmniej 5 miesięcy przez uczestniczki metamorfozy!

To będzie najciekawsze kobiece wydarzenie tego roku!

Bilety BEZPŁATNE!
Program BOGATY!
Przerwy kawowe ZAPEWNIONE przez Organizatora!
Ciepły POCZĘSTUNEK zapewniony przez Organizatora!
NAGRODY i upominki zapewnione przez PARTNERÓW!
Muzyka NA ŻYWO!
Kobieco!
Energicznie!
Z PAZUREM! 

 1. RAMOWY PROGRAM WYDARZENIA 18.11.2018 r., obejmuje:

  10:00 - 11:00 rejestracja
  11:00 - 12:00 oficjalne otwarcie
  12:00 - 12:30 koncert na żywo i pokaz mody
  12:30 - 13:00 prezentacja efektów  pięciomiesięcznej Metamorfozy
  13:00 - 13:30 panel dyskusyjny: "Mózg jest sexi"
  13:30 - 13:45 przerwa kawowa
  13:45 - 15:15 panele prelekcyjne
  15:15 - 15:30 przerwa kawowa
  15:30 - 17:00 panele prelekcyjne
  17:00 - 18:30 przerwa obiadowa, networking i oglądanie stanowisk wystawców
  18:30 - 19:00 konkurs z nagrodami i zakończenie  

  Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu emanującym wspaniałą, kobiecą energią!

Małgorzata Woch

Październik 16, 2018

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły