HIFU czyli bezoperacyjny lifting twarzy - cudowne ultradźwięki

Porady

Sierpień 13, 2019
HIFU czyli bezoperacyjny lifting twarzy - cudowne ultradźwięki

Marzysz o poprawie wyglądu Twojej skóry na twarzy? Chcesz uzyskać efekt napiętej, podniesionej skóry, spłycenia zmarszczek, jednak obawiasz się inwazyjnych zabiegów? Medycyna estetyczna wychodzi Twoim potrzebom naprzeciw!

HIFU - najefektywniejszy w walce o lepszy wygląd Twojej skóry

Najnowocześniejsze osiągnięcia medycyny estetycznej są w stanie sprawić, że Twoja skóra twarzy i całego ciała niemal jak za dotknięciem magicznej różdżki przejdzie prawdziwą metamorfozę. W stwierdzeniu tym nie ma ani krztyny przesady, bowiem najnowszy zabieg HIFU SQUEEN to bezoperacyjny lifting twarzy i ciała. Dzięki niemu będziesz mogła poczuć się jak nowo narodzona. HIFU to zabieg, który polega na wnikaniu w skórę fal dźwiękowych. Ultradźwięki pobudzają skórę, tworzą się mikrouszkodzenia tkanek, uszkodzenia komórek, bez inwazji we wierzchnie warstwy skóry.

Cały zabieg jest niemal bezbolesny - wykonywany jest przed progiem bólu i spersonalizowany wedle każdego pacjenta. Każde działanie kosmetologa poprzedza przeprowadzenie ankiety oraz rozpoznanie problemu i zbadanie stanu skóry. Jeżeli pacjent jest wyjątkowo wrażliwy, istnieje możliwość złagodzenia bólu poprzez nałożenie znieczulającej maści.

Sam zabieg polega na nałożeniu na wybraną partię ciała żelu, następnie, miejsce przy miejscu, specjalista wykonuje głowicą strzały, która emituje ultradźwięki ze specjalnie zaprojektowanego urządzenia.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Spłycenie i redukcja zmarszczek, ujędrnienie skóry, zmniejszenie wiotkości skóry to zaledwie kilka efektów, które zauważysz po przeprowadzonym zabiegu. Już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetologicznym zauważysz znaczną poprawę kondycji Twojej skóry, jednak najpełniejszy efekt dojrzysz po maksymalnie trzech miesiącach.

Co innego przyniesie Twojej skórze zabieg wykorzystujący metodę HIFU? Uniesienie owalu twarzy, uniesienie brwi, wyostrzenie linii żuchwy- Twoja twarz po zabiegu zyska świeższy, kilka lat młodszy wygląd. Warto wiedzieć, że prócz poprawy wyglądu twarzy, zabieg ten można przeprowadzić w okolicach brzucha, ud, pośladków. Lifting skóry może poprawić samopoczucie i wzmocnić poczucie własnej wartości, szczególnie wtedy, kiedy Twoje ciało uległo wizualnej zmianie, z której nie do końca możesz być zadowolona - na przykład po ciąży lub po gwałtownym chudnięciu.

Więcej o zabiegu dowiesz się zaglądając na stronę www.health-beauty.com.pl.

Redakcja

Sierpień 13, 2019

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły