Naturalne suplementy dla kobiet

Porady

Październik 26, 2019
Naturalne suplementy dla kobiet

Współczesny człowiek narażony jest na działanie szkodliwych czynników, takich jak: używki, zanieczyszczenia powietrza, stres, wyjałowiona żywność, siedzący tryb życia oraz niewłaściwa dieta. Kobiety powinny stosować suplementy dopasowane do swojego wieku i potrzeb organizmu. Damskie organizmy potrzebują m.in. odpowiedniej ilości wapnia a w okresie menopauzy należy pamiętać o właściwym poziomie hormonów.

Jak w bezpieczny sposób zadbać o własne zdrowie?

Wiadomo, że aby cieszyć się zdrowiem i długim życiem, ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia. Ważny jest zarówno ruch, jak i dostarczanie organizmowi odpowiednich witamin i minerałów. Zabójcze tempo życia, do którego zmusza nas współczesny świat prowadzi do tego, że nie mamy czasu na przygotowanie wartościowego posiłku. Jedzenie w pospiechu powoduje wzdęcia, zgagę oraz różnego rodzaju problemy z jelitami. Również same produkty często są słabej jakości poprzez stosowanie sztucznych nawozów, chemicznych oprysków i modyfikacji genetycznych, które nakierowane są nie na jakość produktów, ale na ilość. Naturalne suplementy diety (tabletki, kapsułki, proszki lub płyny) to środek spożywczy, który jest uzupełnieniem normalnej diety. Ma na celu dostarczenie organizmowi tych związków, których może mu brakować. Ich niedobór może być przyczyną np.: zmęczenia, spadku koncentracji, problemów ze skórą i włosami, bólów kości i stawów, rozdrażnienia, nadwagi lub niedowagi.

Suplementy diety-naturalne czy syntetyczne?

Decydując się na zakup suplementów diety, zazwyczaj mamy do wyboru suplementy pochodzenia syntetycznego i naturalnego. Suplementy syntetyczne są tańsze. Niestety niska cena idzie w parze z jakością. Przyswajalność takich suplementów oscyluje zwykle na poziomie 10% - 30%. Dodatkowo zawierają sporo bezwartościowych wypełniaczy. Z kolei naturalne suplementy diety są wytwarzane z naturalnych składników. W skoncentrowanej postaci zawierają wszystko, co najlepsze w naturze. Tego rodzaju suplementy są o wiele lepiej przyswajalne niż syntetyczne. Dzięki temu są doskonałym uzupełnieniem diety dla osób, które mają problemy z wchłanianiem witamin i minerałów z przewodu pokarmowego.  Ponadto suplementy diety pochodzenia naturalnego dodają energii, wspierają działanie układu krwionośnego, wzmacniają odporność, chronią komórki przed uszkodzeniami, wspierają pracę jelit, wspomagają pracę mózgu, pomagają walczyć z otyłością i innymi chorobami oraz poprawiają wygląd skóry, włosów i paznokci.  Takie własnie wysokiej jakości naturalne suplementy można kupić na stronie sklepu https://firmarelax.pl. Pamiętajmy, że tylko produkty najlepszych światowych marek gwarantują bezpieczeństwo i wysoką skuteczność działania. Warto dbać o nasze zdrowie i odpowiednie samopoczucie na każdym etapie życia. Zwłaszcza po 60 roku życia musimy pamiętać o suplementacji, by cieszyć się doskonała formą niezależnie od metryki.

Redakcja

Październik 26, 2019

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły