Makijaż permanentny – czy warto?

Porady

Marzec 9, 2020
Makijaż permanentny – czy warto?

To zabieg, powszechnie oferowany w gabinetach kosmetycznych. Czy warto w niego inwestować? Dla kogo sprawdzi się najlepiej? Podpowiadamy. Naturalność jest w modzie – tony kolorowych cieni i mocny puder w ciągu dnia zdecydowanie nie są czymś pożądanym. Czy więc makijaż permanentny to dobry pomysł? Jak najbardziej! Z wykorzystaniem delikatnej ingerencji możesz całkowicie wykluczyć konieczność nakładania makijażu. Dzięki temu będziesz jeszcze bardziej naturalna.

Makijaż permanentny - zabieg, powszechnie oferowany w gabinetach kosmetycznych. Czy warto w niego inwestować? Dla kogo sprawdzi się najlepiej? Podpowiadamy.

Naturalność jest w modzie – tony kolorowych cieni i mocny puder w ciągu dnia zdecydowanie nie są czymś pożądanym. Czy więc makijaż permanentny to dobry pomysł? Jak najbardziej! Z wykorzystaniem delikatnej ingerencji możesz całkowicie wykluczyć konieczność nakładania makijażu. Dzięki temu będziesz jeszcze bardziej naturalna.

Dobrze nałożony makijaż permanentny to maksimum wygody. Podlicz, ile w sumie godzin w tygodniu poświęcasz na nakładanie i usuwanie kosmetyków do makijażu z twarzy. Niewątpliwie całkiem sporo, jak większość kobiet, które zawsze starają się wyglądać nieskazitelnie. W przypadku zdecydowania się na formę permanentną, redukujesz przygotowania przed lustrem do minimum. Wciąż możesz oczywiście nakładać kosmetyki – ale w wersji saute będziesz wyglądać równie spektakularnie. Dlatego też makijaż permanentny cieszy się tak dużą popularnością wśród kobiet. W zależności o to, na jaki styl się zdecydujesz, efekt może być mniej lub bardziej naturalny – jednak masz pewność, że będzie odporny na wpływ czynników zewnętrznych. Dla kogo najlepiej sprawdzi się makijaż permanentny i jakie jego formy są możliwe?

Makijaż permanentny w kilku postaciach

W zależności od tego, jaką część twarzy pragniesz podkreślić, możesz zdecydować się na różne formy zabiegu. Najpopularniejszym obecnie typem makijażu pernamentnego jest ten, podkreślający brwi. Masz dość codziennego szkicowania włosków? Specjalistka za pomocą kilku sprawnych ruchów podkreśli Twoje brwi, nadając im ciemniejszej barwy i gęstości.

Innym popularnym rodzajem tego typu zabiegu jest konturowanie ust. Wiele osób jest niezadowolonych ze swoich warg, a przy tym niekoniecznie przepada za stosowaniem szminki. W takim wypadku makijażowy tatuaż sprawdzi się idealnie. Podkreśla on krańce warg, w wielu przypadkach dodając im objętości. Jeśli masz problem z niedokrwieniem dolnej lub górnej wargi, co prowadzi do ich ,,zniknięcia”, zdecyduj się na taką formę ich podkreślenia.

Możesz również zdecydować się na makijaż permanentny oczu. Jeśli na co dzień nakładasz eyeliner, posiadanie wytatuowanej kreski znakomicie sprawdzi się w charakterze zastępstwa. Podczas takiego zabiegu możesz także optycznie zagęścić rzęsy.

Przed skorzystaniem z usług kosmetyczki upewnij się, że dysponuje ona profesjonalnym sprzętem. Coraz więcej profesjonalistek korzysta z wyposażenia polskich producentów. Przykładem jest firma https://www.aruba.rzeszow.pl/, oferująca profesjonalne narzędzia do wykonywania makijażu permanentnego.

Redakcja

Marzec 9, 2020

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły