TEOSYAL® – wypełniacze idealnie dopasowane

Porady

Grudzień 3, 2020
TEOSYAL® – wypełniacze idealnie dopasowane
Wypełniacze skórne to solidny filar w medycynie estetycznej. Na rynku możemy znaleźć wiele produktów do iniekcji, o różnych gęstościach czy właściwościach, które mogą być stosowane na różne obszary twarzy i w celu osiągania określonych efektów – wypełniania lub modelowania. Ważne, aby wybierać te sprawdzone, o najlepszej jakości. Pełna gama produktów TEOSYAL® pozwala osiągać znakomite efekty. A są wśród nich przeznaczone m.in. specjalnie do ruchomych obszarów twarzy. Wybierz je, aby zachować naturalność!

Pokonaj swoje obawy!

Decydując się na profesjonalny zabieg z użyciem wypełniaczy, przychodzimy do eksperta z określonymi oczekiwaniami. Chcemy zniwelować zmarszczki czy nadać objętość w określonych obszarach twarzy – wszystko zależy od problemu, który nam doskwiera. Jednak wielu pacjentów (szczególnie na początku swojej drogi z medycyną estetyczną) obawia się, że efekty będą nienaturalne, że będzie widoczne utracenie ruchomości określonych części twarzy. Żeby pozbyć się tych lęków należy po pierwsze zwrócić się do zaufanego lekarza i po drugie korzystać z profesjonalnych i specjalnie przygotowanych wypełniaczy do mobilnych obszarów twarzy – są nimi produkty TEOSYAL® RHA.

Dynamika twarzy

TEOSYAL® RHA to produkty stworzone przez TEOXANE Laboratories. Wszystko w oparciu o opatentowany proces, który umożliwia spełnić szczególne wymagania mobilnych obszarów twarzy. Ta wyjątkowa, opatentowana technologia wykorzystana w produktach sprawia, że cząsteczki kwasu hialuronowego utrzymują naturalne cechy, to umożliwia uzyskanie żeli, które mają wysoką czystość oraz właściwości zbliżone do tych, które charakteryzują naturalny kwas hialuronowy występujący w skórze. Nasza twarz znajduje się w nieustannym ruchu dlatego, aby osiągać jak najlepsze rezultaty zabiegów, musimy pamiętać, że należy korzystać z wysoce zaawansowanych technologicznie produktów.

 

Dla gładkiej skóry i objętości

Zastanawiasz się, które z nich będą przeznaczone dla Ciebie? Poznaj ich wyjątkowe właściwości. TEOSYAL RHA® 1 będzie przeznaczony do usuwania drobnych zmarszczek twarzy, szyi i dekoltu. TEOSYAL RHA® 2 świetnie sprawdzi się w celu eliminacji umiarkowanych zmarszczek, tych które występują w górnej części twarzy (czyli gładzizna, czoło i kurze łapki) lub dodawaniu objętości ustom oraz poprawie ich okolic. Z kolei TEOSYAL RHA® 3 będzie służył do usuwania głębokich zmarszczek np. bruzd nosowo-wargowych, głębokich linii, a także modelowania policzków oraz przywracania owalu twarzy. Kolejny, czyli TEOSYAL RHA® 4 doskonale zda egzamin w celu kreowania, albo przywracania objętości w specyficznych, dynamicznych obszarach, do których należą policzki, skronie oraz owal twarzy. Ale to nie wszystko! TEOSYAL RHA® KISS będzie subtelnie i w dynamiczny sposób przywracał kształt ustom.

Redakcja

Grudzień 3, 2020

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły