Jak prosto i sprawnie wykonać manicure hybrydowy?

Porady

Styczeń 25, 2021
Jak prosto i sprawnie wykonać manicure hybrydowy?

Dłonie to wizytówka, każdej kobiety. Warto więc o nie odpowiednio zadbać. Z wykorzystaniem dobrych kosmetyków i lampy UV/LED, polerki oraz pilników można wykonać samodzielnie profesjonalną stylizację paznokci w zaciszu własnego domu.

Wybierając kosmetyki, należy sięgnąć po produkty z pewnych źródeł i wysokiej jakości, takie produkty można zakupić w oficjalnym sklepie marki Minka Nails http://www.kosmetykiminka.pl/. Jest to polski producent, który w swojej ofercie ma lakiery hybrydowe, żele budujące, hard bazy, cleanery, primery, topy.

Poniżej przedstawiamy, jak z wykorzystaniem tych kosmetyków można wykonać krok po kroku, samodzielnie w domu efektowną i profesjonalną stylizację paznokci.

Krok 1 - Przygotowanie płytki paznokcia

W stylizacji paznokci bardzo ważnym elementem jest odpowiednie odsunięcie skórek, nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, zmatowienie płytki paznokcia za pomocą bloczku polerskiego.

Krok 2 - Odtłuszczenie paznokci

Gdy już paznokcie są przygotowane do dalszej stylizacji, odtłuszczamy je za pomocą profesjonalnego cleaneru z wykorzystaniem bezpyłkowego wacika. A następnie używamy primer. Primer używamy wyłącznie na naturalną płytkę paznokcia, omijając okolice skórek.

Krok 3 - Nałożenie bazy

Kolejnym krokiem jest nałożenie bazy hybrydowej, należy pamiętać o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia oraz uważać, aby nie zalać skórek. Nałożoną na paznokcie bazę należy utwardzić w lampie UV lub LED.

Krok 4 - Kolor

Teraz czas na wybór koloru i nałożenie go na płytkę paznokcia oraz utwardzenie. Marka Minka Nails posiada Kolekcję Classic, która jest zbiorem najbardziej klasycznych i ponadczasowych kolorów najczęściej wybieranych przez kobiety. Dla pań, które są miłośniczkami natury, polecamy lakiery hybrydowe marki Minka Nails z kolekcji Owocowy Raj.

Lakier hybrydowy należy utwardzić w lampie UV lub LED. Dla uzyskania większej intensywności koloru zaleca się nałożenie dwóch warstw lakieru. Nakładając lakier, zabezpieczamy także wolny brzeg paznokcia.

Krok 5 - Top

Ostatnia warstwa potrzebna do wykończenia stylizacji to top, który również utwardzamy w lampie UV lub LED. Przy nakładaniu topu również zabezpieczamy wolny brzeg paznokcia.

Krok 6 - Cleaner i nawilżenie skórek.

Po utwardzeniu ostatniej warstwy przemywamy gotowe paznokcie Cleanerem. Zaleca się również użycie oliwki na skórki.

Krok 7 - Ciesz się pięknymi paznokciami.

Wielbicieli manicure hybrydowego bazę wiedzy i informację na temat produktów oferowanych przez markę Minka Nails znajdą na oficjalnej stronie http://www.kosmetykiminka.pl/

Redakcja

Styczeń 25, 2021

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły