Lato 2019 a moda w sklepach z odzieżą online

Trendy

Lipiec 4, 2019
Lato 2019 a moda w sklepach z odzieżą online

Nowy rok to duże wyzwanie dla miłośników mody. W końcu wraz z nadejściem nowych sezonów zmieniają się obowiązujące trendy, które poniekąd zmuszają wielbicieli ubrań do zmiany elementów swojej szafy. Rok 2019 przyniesie całkowicie nowe spojrzenie na ponadczasową klasykę, która w roku 2019 zestawiana będzie z ekstrawaganckimi dodatkami w neonowych barwach. Co w szczególności królować będzie na chodnikach i jakie stylizacje uznawane będą w roku 2019 za najmodniejsze? Sprawdziliśmy to!

Najlepszy przyjaciel kobiety - torebka

Torebka, czyli nieodłączny element stylizacji damskich również w roku 2019 odnajdzie się wśród panujących trendów. W jej przypadku nie będzie jednak chodziło o poszczególne kroje, lecz o... kolory. Panie planujące tworzyć stylizacje zgodne z trendami powinny postawić na zakup torebek w delikatnych, pastelowych kolorach. Szczególnie modne będą niewielkie torebki w kolorach szarym, różowym, czy niebieskim, wykańczane zamszem i kobiecymi frędzlami. Delikatne barwy torebek stanowić będą opozycję do jaskrawych, neonowych dodatków, na punkcie których już teraz oszalały kobiety. Warto bowiem powiedzieć, że rok 2019 należeć będzie do neonowych elementów stylizacji, które powinny stanowić jedynie jej niewielkie części - takie jak biżuteria, wszywki na odzieży, czy kolor paznokci. Torebki w pastelowych barwach zmiękczą wyraz stroju, nadając mu subtelnej kobiecości.

Trzy razy jeans!

Co ze spodniami? Ten element odzieży w roku 2019 nie doczeka się szczególnych form - podobnie jak w poprzednich latach królować będą klasyczne rurki i popularne biodrówki. W związku z wykorzystywaniem przez kobiety w stylizacjach neonowych dodatków, jeansy powinny kontrastować z ich krzykliwym wydźwiękiem. Wśród najmodniejszych kolorów znajdą się spodnie wykonane z ciemnego jeansu, pasujące zarówno do sportowych butów, jak i eleganckich szpilek. By jeszcze lepiej prezentować się w oczach wielbicieli mody można postawić na specjalne modele spodni, które posiadają neonowe wszywki. Mowa między innymi o jaskrawych nitkach, wykorzystanych do zdobienia kieszeni, guzikach, czy specjalnych naszywkach na nogawkach. W ten sposób klasyka połączona zostanie z panującymi trendami - zgodnie z filozofią roku 2019!

Co z koszulami i bluzkami?

Bluzki oraz koszule stanowią szczególne miejsce w trendach w roku 2019 - to właśnie one prezentować powinny modne, neonowe kolory - zachęcamy do sprawdzenia oferty sklepu Gatita.pl. Wielbiciele klasycznych T-shirtów oraz bardziej kobiecych krojów mają w nowym roku jedno zadanie - wybrać krzykliwy kolor, który oddawać będzie istotę panujących trendów. Niezależnie więc od tego, czy lubimy wygodę, a może stawiamy na przylegające do ciała koszulki warto zdecydować się na taki kolor, który jednoznacznie nawiązywać będzie do neonowych i wyrazistych barw. Miłośnicy koszul mogą sięgnąć po specjalne modele z lekkiego, przewiewnego materiału ze zdobieniami lub surowe koszule jeansowe, wykończone guzikami lub wstawkami z marszczonego materiału. Te bowiem doczekają się zupełnie nowego spojrzenia ze strony miłośników mody w roku 2019.

Redakcja

Lipiec 4, 2019

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły