Usuwanie zmarszczek

Beauty ekspert radzi

Październik 25, 2019
Usuwanie zmarszczek

Cera każdego z nas wymaga odpowiedniej pielęgnacji i nawilżania każdego dnia. To niezwykle ważne, aby zachować zdrową skórę wolną od zmarszczek. Warto jednakże poznać metody usuwania zmarszczek, które będą ratunkiem dla wielu osób. Jakie metody usuwania zmarszczek są najbardziej znane? Czy warto z nich korzystać? Na czym polegają takie zabiegi?

Wizyta w klinice

Pierwsza wizyta w klinice medycyny estetycznej wymaga dokładnej konsultacji ze specjalistą. Lekarz wskaże jak pielęgnować skórę i jak o nią dbać na co dzień. Dobierze on odpowiednie zabiegi dostosowane do naszych potrzeb i określi ich częstotliwość. Zmarszczki najczęściej powstają na czole, szyi, dookoła oczu, między brwiami, czy od kącików ust do dołu. Pamiętajmy, że nie każdy zakwalifikuje się do zabiegu usuwania zmarszczek. Przeciwwskazaniem może być ciąża, karmienie piersią, choroby neurologiczne i autoimmunologiczne, czy stany zapalne skóry.  Jeśli pragniemy zachować młodą skórę, na której nie będzie widać zmarszczek i starzenia, warto skorzystać z oferty medycyny estetycznej. W tym przypadku medycyna wciąż się rozwija i oferuje coraz ciekawsze rozwiązania. Na stronie  rekomendowanego przez nas gabinetu http://www.arsmedica.lublin.pl/ znajdziemy ofertę skierowaną do osób pragnących pozbyć się zmarszczek w sposób bezpieczny i skuteczny. Zachęcamy do odwiedzin strony i rezerwacji wizyty, by poprawić stan swojej skóry i poczuć się lepiej.

Usuwanie zmarszczek

Usuwanie zmarszczek może przyjmować różnorodne formy, które zostają dopasowane indywidualnie do danego pacjenta. Najczęściej stosuje się kwas hialuronowy, botoks, fotoodmładzanie, nici liftingujące i rewitalizujące, czy lasery frakcyjne. Metoda z użyciem kwasu hialuronowego jest bezpieczna i polega na ostrzykiwaniu wybranych partii twarzy. Botoks jest bardzo popularnym zabiegiem, który wykonuje się podobnie - za pomocą ostrzykiwania. Fotoodmładzanie wykorzystuje laser pobudzający skórę do produkowania kolagenu, co prowadzi do usunięcia zmarszczek. Nici rewitalizujące także stymulują produkcję kolagenu. Lasery frakcyjne natomiast poprawiają wygląd i jędrność skóry oraz oznaki starzenia się. Działają skutecznie i rewitalizująco na naszą cerę. Usuwanie zmarszczek jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie wygładzić i odmłodzić skórę twarzy. Warto udać się do gabinetu medycyny estetycznej, gdzie lekarz wskaże nam najlepsze metody usunięcia zmarszczek.  

Redakcja

Październik 25, 2019

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły