Gdzie znaleźć gazetki z Biedronki?

Porady

Grudzień 30, 2018
Gdzie znaleźć gazetki z Biedronki?

Biedronka to jeden z najpopularniejszych w Polsce dyskontów. Należąca do portugalskiego konsorcjum Jeronimo Martins sieć handlowa, ma nad Wisłą ponad 2800 sklepów i cieszy się coraz większym zaufaniem i sympatią Polaków.

Poza tradycyjną ofertą typową dla supermarketów, Biedronka kusi klientów własnymi wypiekami, świeżymi warzywami i owocami. Wielbiciele racjonalnego odżywiania znajdą dla siebie kącik ze zdrową i ekologiczną żywnością, a także szeroki wybór świeżych ryb i owoców morza.

To jednak nie wszystko – sieć regularnie powiększa swoją ofertę. Poza artykułami spożywczymi i gospodarstwa domowego, na półkach znajdziemy popularne kryminały, poradniki, literaturę piękną czy książki dla najmłodszych.  Biedronka oferuje też gry na PC i konsole, a nawet płyty winylowe.

We wszystkich sklepach można też znaleźć dział ogrodniczy z sezonowymi kwiatami.

Firma oferuje kartę lojalnościową „Moja Biedronka”, której posiadacze mogą kupować wiele produktów w atrakcyjnych, niższych cenach.

Jedną z najbardziej znanych i budzących emocje akcji lojalnościowych są - uwielbiane przez najmłodszych - akcje promocyjne polegające na zbieraniu naklejek, które można wymienić w sklepie na maskotki. Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie słyszałaby o „Gangu Świeżaków” czy „Gangu Słodziaków”.

Wszystkie aktualne okazje cenowe można znaleźć w gazetkach promocyjnych, które ukazują się kilka razy w tygodniu i dostępne są w każdym ze sklepów. Zarówno tam, jak i na stronie internetowej Biedronki, możemy znaleźć też informacje o nadchodzących akcjach promocyjnych. Trwające zazwyczaj około dwóch tygodni cykle, są ściśle związane z kalendarzem i obecną porą roku. I tak np. zimą możemy spodziewać się specjalnej oferty bożonarodzeniowej, wiosną – wielkanocnej, a latem w sklepie znajdziemy wszystko, co niezbędne podczas wypoczynku na plaży. Tradycyjne akcje promocyjne połączone są często z tymi, niezwiązanymi z konkretną porą roku. Wśród nich znajdziemy okazje cenowe z artykułami dla zwierząt, wystrojem wnętrz czy kolekcje ubrań i pościeli stworzonych przez czołowych polskich projektantów.

Redakcja

Grudzień 30, 2018

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły