HIT TYGODNIA 65 URODZINY MAGDY GESSLER

HIT TYGODNIA 65 URODZINY MAGDY GESSLER

10 lipca obchodzi 65 urodziny Magda Gessler. Wszystkiego Najlepszego Pani Magdo !!! Piękna, energiczna, aktywna zawodowo i medialnie kobieta po 60. Niekwestionowana królowa polskiej kuchni, która nie myśli o emeryturze. Pani Magda wciąż szuka nowych wzywań, prowadzi kilka restauracji Ale Gloria, Słodki Słony, Fukier, Zielnik, Schronisko Smaków, Restauracja Polska Po Prostu Magda Gessler. Ponadto Panią Magdę możemy oglądać w „ Kuchennych Rewolucjach”, " MasterChief ", "Sexy kuchni Magdy Gessler". Pani Magda wystąpiła również gościnnie w dwóch serialach „ Na Wspólnej” i „ Niania”, a także w filmie animowanym „Mniam”, użyczając głosu uroczej żółwicy Magdzie. Jak widzicie Magda Gessler jest jedną z tych kobiet 60+, którym niestraszne kolejne urodziny.

 

Magda Gessler - wulkan energii

Magda Gessler - aktywna kobieta 60+ źródło party,pl

 

Patrząc na osiągnięcia zawodowe Pani Magdy nie ma wątpliwości, że jest jedną z najbardziej wszechstronnych kobiet 60+ w polskim show biznesie. Prowadzi restauracje, które dzięki talentowi kulinarnemu i smykałce do biznesu odniosły duży sukces, szybko stając się jednymi z najbardziej renomowanych w kraju. Uczy innych jak stworzyć prawdziwe i pełne smaku restauracje w popularnym programie „ Kuchenne Rewolucje”, który możemy od kilkunastu sezonów oglądać na antenie TVN, jest jurorką cieszącego się dużą oglądalnością programu kulinarnego „Master Chief”, również emitowanego przez TVN, prowadzi też program” Sexy Kuchnia Magdy Gessler”, który możemy oglądać na Food Network, gdzie Pani Magda jest dyrektorem programowym. Ponadto Magda Gessler jest autorką kilku książek między innymi „ Kuchnia moja pasja”, oraz „ Kocham gotować - Magdy Gessler przepis na życie”, jest też autorką felietonów publikowanych w „Newsweeku” i „ Wprost”. Znana restauratorka podbiła serca nie tylko Polaków, kilka miesięcy temu Pani Magda otrzymała propozycję od Autonomicznego Prezydenta Wysp Kanaryjskich Fernanda Clavijo Batlle’a. Zaproszenie do realizacji programu kulinarnego z tego regionu nie jest przypadkiem, gdyż Pani Magda często bywa na Wyspach Kanaryjskich i biegle mówi po Hiszpańsku, kiedyś nawet mieszkała w Hiszpanii. Jak dowiedzieliśmy się z nieoficjalnych źródeł, pierwsze rozmowy rozstrzygające kwestię poprowadzenia wyspiarskiego programu kulinarnego odbyły się w jednej z najbardziej prestiżowych restauracji Magdy Gessler w Fukierze. Zamiłowanie restauratorki do naturalnych i rodzimych produktów zaowocowało natomiast wyróżnieniem, które otrzymała od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, za promowanie polskich produktów. 

 

Magda Gessler kocha nie tylko kuchnię

Magda Gessler- kobieta sukcesu po 60 źródło zeberka.pl

 

Pani Magda jest również autorką kolekcji obrusów i serwet dla Żyrardowskiej Fabryki Lnu, przypominamy, że Magda Gessler jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie na wydziale Malarstwa, co z pewnością pomogło restauratorce stworzyć niepowtarzalną linię obrusów.

 

Magda Gessler Prywatnie

Pani Magda nie tylko dba o swoje życie zawodowe, prywatnego również nie odstawia na bocznych tor. Obecnie jest w szczęśliwym związku z Marcinem Kozerawskim, lekarzem medycyny estetycznej. Złośliwi twierdzą, że to właśnie dzięki umiejętnościom partnera Pani Magda cieszy się nieprzemijającą urodą i młodością. Wcześniej restauratorka była żoną Piotra Gesslera, który jest ojcem drugiego dziecka pani Magdy, czyli  Laury Gessler. Pierwszy mąż to Volkhart Muller korespondent Der Spiegel w Hiszpanii i ojciec pierwszego dziecka Pani Magdy, syna Tadeusza.

 

Magda Gessler kobieta biznesu po 60

Pani Magda jest doskonałym przykładem na to, że kobieta 60+  może wyglądać atrakcyjnie, seksownie i uwodzicielsko. Sukcesy zawodowe i udane życie osobiste jubilatki powinny być dla wszystkich naszych czytelniczek solidnym bodźcem do działania. Energia i aktywny tryb życia, a także pozytywne nastawienie do świata to najlepsza recepta na nieprzemijającą młodość. . Magda Gessler jest utalentowaną i pełną pasji osobą z dużym temperamentem, która pewnie jeszcze nie raz nas zaskoczy zarówno talentem, jak i pomysłami na życie zawodowe. Wystarczy popatrzeć na Magdę Gessler, która 10 lipca 2018 obchodzi 65 urodziny i o emeryturze nie myśli. Znana restauratorka nie zwalnia również tempa zawodowego, przyjmuje kolejne propozycje i w każde kolejne zadanie wkłada mnóstwo serca i zapału. Często pokazuje się publicznie i zawsze wygląda kwitnąco. We wszystkim co robi widać pasję i charakterystyczny dla Pani Magdy temperament. Magda Gessler to kobieta 60+, która nie tylko wygląda kwitnąco, ale też ma więcej energii i chęci do działania niż niejedna kobieta w średnim wieku. Jest również doskonałym przykładem na to, że moda 60 + jest równie seksowna i piękna jak kolekcje dedykowane młodszym paniom. Oby tak dalej Pani Magdo !!!

Patrycja Deja

Lipiec 10, 2018

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły