6 ZABAWNYCH SPOSOBÓW, ABY POCZUĆ SIĘ SEKSOWNIE PO 60-TCE

Styl życia

Wrzesień 12, 2023
6 ZABAWNYCH SPOSOBÓW,  ABY POCZUĆ SIĘ SEKSOWNIE PO 60-TCE

W tej chwili prawdopodobnie jęczysz i myślisz: „No to zaczynamy, kolejny artykuł o farbowaniu włosów i ćwiczeniach, a czy w ogóle zależy mi na byciu SEKSOWNĄ?”
Aha! Jesteś w błędzie.
Dlaczego wszystkie powinniśmy być seksowne po 60. roku życia?
Mamy zupełnie inne podejście do starzenia się. Zasadniczo uważamy, że wszyscy powinniśmy pracować z tym, co mamy. Badania pokazują, że w wieku 60 lat jesteśmy bardziej pewne swojego ciała niż w wieku 50 lat i chętnie próbujemy nowych zajęć, a w wielu przypadkach cieszymy się nowymi związkami.

Jeśli jesteś jedną z wielu kobiet, które jeszcze tego nie czują, wypróbuj kilka sugestii z przewodnika „Jak natychmiast poczuć się seksownie” napisanego przez brytyjską powieściopisarką Carol Wyer. 
Nawet jeśli rady nie pomogą Ci poznać nowych przyjaciół, poczujesz się zdrowiej i bardziej pewna siebie.

Oto kilka sugestii z przewodnika.

1. Zajmij się tańcem brzucha
O zaletach tańca brzucha można napisać cały post,, ale powiem tutaj, że taniec brzucha na pewno sprawi, że poczujesz się bardziej seksownie.
Społeczność tańca brzucha jest niezwykle pomocna, a zajęcia są świetną zabawą. Będziesz zaskoczona rozpiętością wiekową w klasach. Nie jest ona przeznaczona wyłącznie dla młodych.

Spodziewałam się, że spędzę czas na chichoczeniu, kiwając się swoim dużym, niekształtnym brzuchem, ale okazało się, że było to naprawdę przyjemne. Korzyści są niemal natychmiastowe, a od pierwszego dnia zauważysz, że stoisz wyżej i prościej, a także utrzymujesz chwiejny brzuch.
Co ważniejsze, poczujesz się bardziej kobieco i seksownie. Po kilka zajęciach poczułam się odmieniona. Mój biedny, zrzędliwy, stary mąż musi teraz uciekać, gdy macham do niego pasem z monetami.

2. Wypróbuj zajęcia z burleski
Tak, zajęcia z burleski sprawią, że poczujesz się bardziej seksownie. Chodzi o powolne dokuczanie w burlesce. Ludzie to dzisiaj uwielbiają, ponieważ łączy w sobie cały oldschoolowy urok i satyrę oraz podkreśla kobiecą sylwetkę – wiele kobiet postrzega to jako coś, co robi i, szczerze mówiąc, coraz więcej „starszych kobiet” bierze udział w zajęciach próbnych i uwielbia to.
Burlesque wzięła swoją nazwę od włoskiego słowa burla, oznaczającego żart, więc naturalnie mnie to przyciągnęło. Zaleca się jednak, aby nie chodzić ulicą w gorsecie z zajęć z burleski.
Coraz częściej kluby taneczne oferują zajęcia dla kobiet po 60 np. Wrocławska Akademia Tańca 

3. Zainwestuj w dobry zestaw do brwi i podkręć swoje brwi
Badania wykazały, że kobiety z grubszymi, bardziej płaskimi (nie zakrzywionymi) brwiami postrzegamy jako młodsze. Z pewnością tak było w moim przypadku. Wspaniała makijażystka narysowała mi grube, ciemne brwi. Biorąc pod uwagę, że moje brwi wypadły wiele lat temu i przeniosły się do górnej wargi, byłam zachwycona, widząc, jak wyglądam z brwiami.
Moja mama, kiedy zobaczyła mnie w telewizji, myślała, że ​​przeszłam botoks, i nie mogła uwierzyć, że moja przemiana sprowadzała się do brwi.

4. Zmień swój tusz do rzęs
Dostałam kolejną wskazówkę od makijażystki – noś tylko niebieski lub fioletowy tusz do rzęs. Czerń jest dla nas „starszych” pań za ciężka, ale błękit i fiolet optycznie powiększają oczy i sprawiają, że wyglądamy młodziej.
Jeśli będziesz wyglądać młodziej, poczujesz się dobrze ze sobą. Jeśli dobrze się ze sobą czujesz, poczujesz się bardziej seksowna. 

5. Noś czerwoną bieliznę
Badania ponownie wykazały, że jeśli nosisz kolor czerwony, czujesz się pewniej. Przyłóż go do skóry, a poczujesz się jak femme fatale.

6. Śmiej się
Śmiech jest nie tylko dobry dla zdrowia, ale jeśli często się uśmiechasz i śmiejesz, jesteś postrzegana jako młodsza niż jesteś.
Lista korzyści płynących ze śmiechu jest długa. Śmiech wzmacnia układ odpornościowy, zwiększając liczbę limfocytów T  wytwarzających przeciwciała, uwalnia napięcie, łagodzi ból, pomaga osobom z depresją, pomaga poprawić pamięć, obniża ciśnienie na blogu, pomaga chronić serce, zapewnia świetny trening brzucha, a nawet może pomóż znaleźć nowego partnera. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które śmieją się w ich obecności, a kobiety śmieją się o 125% częściej niż mężczyźni.

Wystarczy powiedzieć, że po serdecznym chichocie poczujesz się cudownie. Zdobądź zestaw swoich ulubionych komedii na DVD lub programów Netflix i zafunduj sobie festiwal śmiechu. Zdziwisz się, do czego to może doprowadzić.
 

Zapraszamy do artykułów: 8 SPOSOBÓW NA UDANY SEX PO SZEŚĆDZIESIĄTCE , SEKS PO 60

Redakcja

Wrzesień 12, 2023

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły