Wesela, śluby, imprezy letnie — doradzamy, jak dobrać pasującą biżuterię?

Styl życia

Sierpień 22, 2023
Wesela, śluby, imprezy letnie — doradzamy, jak dobrać pasującą biżuterię?

Jakie modele kolczyków są modne w sezonie weselnym?

Wybierasz się na wesele do znajomych lub rodziny, ale nie wiesz, w jaki sposób dopasować biżuterię? My doskonale wiemy, jakie kolczyki dobrać do weselnej kreacji, by błyszczeć w towarzystwie. Pierwszą zasadą, której powinnaś się trzymać, jest ta, że biżuteria zakładana na uszy nie powinna być zbyt ciężka i utrudniać swobodne wykonywanie ruchów. Tylko wtedy będziesz czuć się pewna siebie.

Kolejną ważną sprawą, by olśnić innych gości, jest wybranie kolczyków, które mają zdobienia kryształami. Dzięki temu Twoja twarz się rozświetli i rozpromienieje.

Postaw przede wszystkim na delikatne wzory i jasne kolory ozdób. Dzięki takiemu zabiegowi będziesz wyglądać lżej i młodziej.

Jeżeli chodzi o kształt kolczyków, zdecyduj się na długie i wiszące konstrukcje, a także na okręgi i motywy roślinne, które nigdy nie wychodzą z mody.

Nie masz przebitych uszu, ale chcesz je przyozdobić na przyjęcie? Wybierz kolczyki bez przekłuwania!

Jeżeli jeszcze do tej pory nie zdecydowałaś się na przekłucie uszu, ale już niedługo chcesz pięknie wyglądać na przyjęciu, wybierz kolczyki na uszach bez przekłuwania. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci dowolnie bawić się stylizacją ozdób uszu. Popularne klipsy nigdy tak naprawdę nie wyszły z mody, więc śmiało po nie sięgnij. Kolczyki na ucho typu klipsy zakładane są za pomocą specjalnego zapięcia. Warto przed weselem sprawdzić, czy zapięcia są na tyle wytrzymałe, by nie zgubić kolczyków w trakcie tańca.

Innym rozwiązaniem, by założyć kolczyki na uszach bez przebijania, jest zakup ozdób, których zapięcie opiera się na zasadzie przyciągania magnesów. To nieco nowocześniejsza wersja klipsów, która pozwala cieszyć się stylizacją uszu bez wizyty w salonie.

Jakie kolczyki założyć na zabawę weselną lub letnią, by nie borykać się z alergią kontaktową?

Nie od dziś wiadomo, że spora część społeczeństwa zmaga się z alergią kontaktową na różnego rodzaju metale. Może i Ty znajdujesz się w tej grupie? Jeżeli tak, to wiesz, co oznacza nieprzyjemna wysypka, świąd, zaczerwienienie i pieczenie w miejscu, którym biżuteria styka się bezpośrednio z ciałem. To nadmierna reakcja organizmu na metale zawarte w popularnych wyrobach jubilerskich. Najczęściej organizm negatywnie reaguje na nikiel, kadm, pallad, złoto i srebro.

Jeżeli chcesz błyszczeć na przyjęciu letnim lub weselnym bez szpecących objawów alergii, wybierz kolczyki na ucho wykonane z tytanu lub plastiku medycznego. Te dwa materiały do produkcji biżuterii wykorzystuje firma Blomdahl, która stawia na bezpieczeństwo i zdrowie skóry. Plastik i tytan medyczny są całkowicie wolne od alergizujących metali, dlatego też nie powodują przykrych objawów.

Wbrew niektórym opiniom, biżuteria hipoalergiczna jest niesamowicie atrakcyjna i doskonale imituje drogie kruszce. Jest także idealnym wyborem na weselną zabawę.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci w wyborze pięknych i bezpiecznych kolczyków. Dodatkowo odwiedź oficjalną stronę marki Blomdahl i zapoznaj się z szeroką ofertą nietuzinkowych modeli biżuterii hipoalergicznej.

Redakcja

Sierpień 22, 2023

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź

Powiązane artykuły