Nowy Rok nowa ja - zapachy damskie roku 2022

Nowy Rok nowa ja - zapachy damskie roku 2022

Kilka słów wstępu

Nim przejdziemy do głównej części rankingowej, warto sobie uzmysłowić to, że perfumy dzielimy na dwa główne rodzaje. Ma tutaj o wodach perfumowanych i toaletowych. Oczywiście możemy wyróżnić kilka innych, ale to te dwa główne rozwiązania będą tymi najbardziej pożądanymi przez nas jako klientów. W poniższym podsumowaniem będą trafiały się produkty z obu grup i choć dla wielu pod tabelką słabszej niepozorne to warto ci szansę w szczególności w letnie okresy. Wynika to z faktu, że będą one zawierały przede wszystkim rześkie i lekkie zapach, które przyczynią się tego, że poczujemy się prostu lepiej i doznamy orzeźwienia w czasie letnich upałów. Z drugiej strony te mocniejsze wody perfumowane z bardzo ciężkimi nutami przydadzą się w okresie zimowym, takim jak jest na koniec roku, aby móc doznać ocieplenia i podniesienie na duchu w tym ciężkim do nas okresie. 

Czas na najlepsze perfumy 2022 roku

Nasze podsumowanie rozpoczniemy od marki perfum Dolce & Gabbana. W tym roku wyróżniła się ona pod wieloma względami dostarczając szeregu naprawdę interesujących perfum. Trudno jest określić jedną, tą najbardziej idealna, dlatego też przyjrzymy się dwóm produktom. Pierwszy z nich to Dolce and Gabbana The One Gold. Zapach uniwersalny i ponadczasowy pod każdym kątem zamknięty w piękną złocistą fiolkę, która sprawi, że zakochasz się w niej praktycznie od ręki. Cechuje się on słodko owocowym i kwiatowym zapachem, który łączy się z ciężkimi korzenny minutami efekcie czego sprawdzić o dla kobiet lubiących pokazać swoją wartość i chcących się wyróżnić z tłumu. Jego znakomitym odpowiednikiem będzie perfumy Light blue Forever, czyli delikatne luksusowe akordy i kwiaty, z domieszką piżma i kaszmiru spowodują, że poczujecie się odświeżająco i romantycznie. Jest to idealne połączenie na lato. Jak możemy łatwo zauważyć Dolce & Gabbana dała nam dwa gotowe rozwiązania na cały rok, które warto mieć w swojej toaletce. To oczywiście nie koniec jest naszej listy, gdyż przechodzimy do dalszych propozycji. 

Jednym z nich będą rozwiązania od Caroliny Herrery. Marki to nikomu nie trzeba przedstawiać, gdyż chyba każdy się zakochał w niej, a to za sprawą buteleczki w kształcie szpilki, czyli znaku rozpoznawczy tejże perfumy. Będziemy w niej takie nuty jak migdał Tuberoza Tomka kakao oraz jaśmin a całość będzie bardzo głęboka odważna i mocno pociągająca. 

Będąc już przy idealnych zapach nie sposób wspomnieć się o channel no Five. Jest to płacze cała perfuma, która praktycznie w każdym roku będzie pojawia się jako Ta Jedna z najlepszych najbardziej rozpoznawalnych. Classic ten ma w sobie różne mieszanki minut w tym między innymi róże i jaśmin jednak, że pełna lista jest tak długo, że ciężko jednoznacznie wskazać co nas w niej urzeka. Nie zjada tak fakturze Coco Chanel to marka ponadczasowa. 

Wśród kolejnych dominujących w 2022 roku perfum nie może zabraknąć rozwiązania od Giorgio Armaniego, a w szczególności My Way w wersji Intense, czyli wodzie perfumowanej, która zawiera w sobie liczne kwiatowo drzewne mieszanki. Odkryjemy to takie nuty jak gorzką pomarańcze, tuberozy, wanilia, drzewo sandałowe, czy też szereg innych interesujących zapachu w kropce godne uwagi i wszystko zamknięte w jakże pięknej buteleczce.

Na koniec nie pozostaje nam nic innego jak walka Calvin Klein, a szczególności o zapachu Euphoria, który przyciąga swoim wyglądem iść modernistycznej fiolki, jak i cudowny aromacie, który rozkocha każdego. Zapach ten łączy w sobie takie elementy jak kwiatowe i te mocniejsze nuty w tym granat Lotos Orchidea mahoń działek dwóch tym Czy pismo. Niezwykle trwała piękne perfumy, które koniecznie musisz je przetestować. Przekonaj się sama już teraz jak one są niezwykłe, a na pewno nie oderwiesz się od niej. To jest na pewno zapach z kategorii perfumy na lato więc jest jeszcze trochę czasu na zakup.

Kilka słów podsumowania

Jak łatwo możemy zaobserwować perfumy damskie w 2022 roku skupiały się w głównej mierze na klasykach i popularnych markach. Istnieje kilka interesujących propozycji, które mają szansę zostać z nami dłużej, jednak to najbardziej popularne i znane zapachy będą się utrzymywały i nie odpuszczą swojej pozycji, a z każdym rokiem przyciągają taką samą lub większą liczbę i zainteresowanych. Wszystkie wyżej wspomniane buteleczki perfum możesz zakupić na stronie Louma.pl. Łatwe wyszukiwanie, niskie ceny i profesjonalna obsługa klienta sprawią, że zakupy będą przyjemnością.

Redakcja

Styczeń 5, 2023

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź